Wizy do Rosji, Mongolii i Chin

Serwis wizowy na terenie Polski i Niemiec

Wybierając się w podróż Koleją Transsyberyjską z Moskwy do Pekinu należy pamiętać o terminowym złożeniu podań o wizę do Rosji, Mongolii i Chin. Jadąc do Władywostoku wystarczająca będzie wiza rosyjska. Od czasu, kiedy Rosja i Chiny wprowadziły centra wizowe przy swoich konsulatach na całym świecie, wizy stały się dużym wydatkiem i stanowią stosunkowo dużą część ceny wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Jednak nie tylko cena wiz budzi tyle emocji. Osoby, które pierwszy raz jadą do Rosji napotykają często na problemy z wypełnianiem wniosków i kompletowaniem dokumentów wizowych. Mając blisko 20-letnie doświadczenie w składaniu podań o wizy do Rosji, Mongolii i Chin, chętnie pomożemy Państwu w złożeniu wniosków i doradzimy w sprawie dokumentów, tak aby spełniły one wymagania konsulatów i aby wizy zostały wytawione na czas.

Oferujemy kompleksową obsługę naszych wyjazdów, w tym kompletny serwis wizowy:

  • w Polsce na terenie wszystkich miast posiadających konsulaty, serwis wizowy do wszystkich krajów na świecie
  • na terenie Niemiec dla wszystkich osób mieszkających w Niemczech – niezależnie od narodowości i adresu zamieszkania/zameldowania, serwis wizowy do wszystkich krajów na świecie
  • na terenie Niemiec dla Polaków – do krajów, które nie posiadają w Polsce swojego konsulatu.

Wjazd do wszystkich krajów położonych na trasie Kolei Transsyberyjskiej (Rosja, Mongolia, Chiny) jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnej wizy. O każdą z wiz należy ubiegać się jeszcze przezd wyjazdem we właściwym konsulacie.

Specjalizujemy się w serwisie wizowym na wyjazdy transsyberyjskie, jednak możemy pomóc także w załatwieniu formalności wizowych do innych krajów.

Doradzamy, pomagamy w wystawieniu vouchera turystycznego, wypełnieniu wniosku wizowego, skompletowaniu dokumentów wizowych, a także rejestracji już na miejscu w Rosji!

Informacje o wizach znajdą Państwo na naszej stronie:

https://www.wiza.info

Uwaga – do uzyskania wizy do Rosji konieczne jest posiadanie vouchera turystycznego lub zaproszenia biznesowego. Mogą je Państwo zamówić na naszej stronie:

https://www.wiza.info/pl/voucher-turystyczny

Vouchery od 99 zł – formularz zamówieniowy

Po wystawieniu wizy i przyjeździe do Rosji są Państwo otoczeni opieką naszych biur partnerskich w Moskwie, St. Petersburgu, Irkucku, Ułan Ude oraz innych ważnych miastach. Biura partnerskie posiadamy także w Ułan Bator i Pekinie, dzięki czemu na miejscu mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w wypadku problemów z paszportem lub wizą.

Skompletowanie dokumentów wizowych to tylko 5 kroków:

  1. Sprawdzenie paszportu
  2. Zamówienie vouchera turystycznego
  3. Wypełnienie wniosku wizowego
  4. Zrobienie zdjęcia paszportowego
  5. Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

Tak skompletowane dokumenty mogą Państwo samodzielnie zanieść do centrum wizowego przy konsulacie rosyjskim w Warszawie, Poznaniu, Krakowie lub Gdańsku lub za granicą – w zależności od miejsca zameldowania.

Jeżeli chcą Państwo uniknąć kolejek lub po prostu nie mają czasu na samodzielne złożenie wniosku, polecamy skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i zlecić nam pośrednictwo wizowe. Zapraszamy!

Zapytaj o wycieczkę:


Zapraszamy również do naszego biura w Berlinie!
W dzielnicy Prenzlauer Berg w spacerowej odległości pomiędzy dworcami S-Bahn: Schönhauser Allee i Gesundbrunnen znajdą nas Państwo na ulicy Isländische Str. 2a.

Print Friendly, PDF & Email