Oferujemy kompleksową obsługę naszych wyjazdów, w tym oczywiście także kompletny serwis wizowy:

  • w Polsce na terenie wszystkich miast posiadających konsulaty
  • na terenie Niemiec – dla wszystkich osób mieszkających w Niemczech niezależnie od narodowości i adresu zamieszkania/zameldowania
  • dla Polaków w Niemczech – do krajów, które nie posiadają w Polsce swojego konsulatu.

Wjazd do wszystkich krajów położonych na trasie Kolei Transsyberyjskiej (Rosja, Mongolia, Chiny, Białoruś) jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnej wizy. O każdą z wiz należy ubiegać się jeszcze przezd wyjazdem we właściwym konsulacie.

Specjalizujemy się w serwisie wizowym na wyjazdy transsyberyjskie, jednak możemy pomóc także w załatwieniu formalności wizowych do innych krajów.

Doradzamy, pomagamy w wystawieniu vouchera turystycznego, wypełnieniu wniosku wizowego, skompletowaniu dokumentów wizowych, a także rejestracji już na miejscu w Rosji!

Informacje o wizach znajdą Państwo na naszej stronie:

https://www.wiza.info

Uwaga – do uzyskania wizy do Rosji konieczne jest posiadanie vouchera turystycznego lub zaproszenia biznesowego. Mogą je Państwo zamówić na naszej stronie:

https://www.wiza.info/pl/voucher-turystyczny

Vouchery od 99 zł – formularz zamówieniowy

Po wystawieniu wizy i przyjeździe do Rosji są Państwo otoczeni opieką naszych biur partnerskich w Moskwie, St. Petersburgu, Irkucku, Ułan Ude oraz innych ważnych miastach. Biura partnerskie posiadamy także w Ułan Bator i Pekinie, dzięki czemu na miejscu mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w wypadku problemów z paszportem lub wizą.

Skompletowanie dokumentów wizowych to tylko 5 kroków:

  1. Sprawdzenie paszportu
  2. Zamówienie vouchera turystycznego
  3. Wypełnienie wniosku wizowego
  4. Zrobienie zdjęcia paszportowego
  5. Ubezpieczenie się od kosztów leczenia za granicą

Tak skompletowane dokumenty mogą Państwo samodzielnie zanieść do centrum wizowego przy konsulacie rosyjskim w Warszawie, Poznaniu, Krakowie lub Gdańsku – w zależności od miejsca zameldowania. Dokumenty można także złożyć w innym konsulacie -zgodnie z miejscem zamieszkania lub pracy (należy wówczas przedstawić umowę najmu lokalu lub umowę o pracę).

Jeżeli chcą Państwo uniknąć kolejek lub po prostu nie mają czasu na samodzielne złożenie wniosku, polecamy skorzystać z wieloletniego doświadczenia naszego biura partnerskiego w Warszawie. Dane kontaktowe otrzymają Państwo wraz z voucherem.