Opinie, relacje i komentarze naszych klientów-podróżników

Opinie naszych Klientów-Podróżników – osób doświadczonych, które odbyły już podróż Koleją Transsyberyjską, są zwykle najbardziej pomocne przy organizacji wyprawy. Postanowiliśmy zatem zamieścić je tematycznie w naszym portalu.

Czytając zamieszczone tutaj relacje i komentarze zetkną się Państwo nieraz z dość odmiennymi poglądami. Pokazują one jak wiele zależy od indywidualnych cech i oczekiwań każdego turysty.

Wycieczki grupowe Opinie o naszych wyjazdach grupowych, które organizujemy regularnie od 2009 roku.
Czy 3 klasa jest godna polecenia? W tym artykule dowiedzą się Państwo, dlaczego 3 klasa jest tak kontrowersyjna, czy jest warta polecenia i co inni doświadczeni podróżnicy piszą o podróżowaniu w 3 klasie.
Warunki w pociągach Jak są wyposażone wagony i czym różnią się poszczególne klasy od siebie? Czy różnice są na tyle duże, że warto zainwestować podwójną stawkę cenową?
Odbiór/dostawa biletów na miejscu Czy kupując bilety z wyprzedzeniem podejmuję jakiekolwiek ryzyko, jeśli otrzymam je dopiero na miejscu? W jaki sposób bilety są dostarczane i czy odbiór na miejscu bywa kłopotliwy? zy dostawa do hotelu na miejscu jest w jakiś sposób ryzykowna?
Nasz serwis na miejscu Co sądzą nasi Klienci o serwisie lokalnych partnerów na miejscu? Jak wysoko oceniają ich usługi transferowe, hotele i inne noclegi oraz program zwiedzania z lokalnymi przewodnikami?
Rosja, Mongolia i Chiny Jakie miejsca najbardziej podobały się naszym Klientom i jak oceniają spotkania z mieszkańcami poszczególnych krajów?
Znajomość języków obcych Czy znajomość języka rosyjskiego, mongolskiego i chińskiego jest konieczna lub chociażby pomocna? Na ile mieszkańcy Rosji, Mongolii i Chin władają językiem angielskim lub innymi językami obcymi?
Przejścia graniczne Jak wygląda i jak długo trwa odprawa graniczna na poszczególnych granicach państw? Co należy wiedzieć o postojach pociągów na przejściach granicznych?
Zakup biletów na miejscu Czy można swobodnie kupić bilety na miejscu? Czy jest to ryzykowne i czy jest dużo taniej?
Wycieczki do Tybetu Jak nasi Klienci oceniają odbyte z naszym biurem wycieczki do Tybetu?
Wycieczki do Japonii Jak podobały się naszym Klientom organizowane przez nas wycieczki do Japonii?

Podziel się swoją opinią. Pomożesz nam i podróżnikom w organizacji i przygotowaniach do podróży.